Malarstwo inspirowane fizyką

21.12.2022 r.

Do 7 stycznia w Galerii Sztuki MOK można obejrzeć wystawę prac malarstwa Kingi Kolouszek zatytułowaną "Quantum".

Wystawa: Kinga Kolouszek

06.12.2022 r.

Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Kingi Kolouszek pt. "Quantum". Wernisaż odbędzie się 16 grudnia o godz.18.00.

Jedenaście artystek w Galerii

23.11.2022 r.

W Galerii Sztuki MOK otwarto dwie nowe wystawy: "Asocjacja" i "Tajemnice widzenia", na które złożyły się prace jedenastu autorek.

Wystawy: Asocjacja i Tajemnice widzenia

15.11.2022 r.

Galeria Sztuki MOK oraz autorki zapraszają na otwarcie wystaw: "Asocjacja" i "Tajemnice widzenia". Wernisaż odbędzie się 18 listopada o godz. 18.00.

Maciej Hojda i Grzegorz Kozioł w Galerii Sztuki

25.10.2022 r.

W Galerii Sztuki MOK została otwarta wystawa grafiki Macieja Hojdy i Grzegorz Kozioła zatytułowana "Przemierzanie".

Wystawa: Maciej Hojda i Grzegorz Kozioł

18.10.2022 r.

Galeria Sztuki MOK w Dębicy oraz autorzy Maciej Hojda i Grzegorz Kozioł serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy grafiki pt. "Przemierzanie".