Wystawa: Maciej Hojda i Grzegorz Kozioł

Data publikacji: 18.10.2022 r.

Galeria Sztuki MOK w Dębicy oraz autorzy Maciej Hojda i Grzegorz Kozioł serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy grafiki pt. "Przemierzanie". Wernisaż odbędzie się 21 października o godz. 18.00.

Maciej Hojda
Urodzony w 1974 roku w Suchej Beskidzkiej. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem oraz Wydziału Grafiki ASP w Krakowie. Dyplom w 1999 roku w pracowni prof. Wojciecha Krzywobłockiego. 1997/1998 stypendysta École des Beaux-Arts de Toulouse, Francja.

Grzegorz Kozioł
Urodzony w 1974 roku w Dębicy. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie oraz Wydziału Grafiki ASP w Krakowie. Dyplom w 1999 roku w pracowni prof. Wojciecha Krzywobłockiego. 1998/1999 pobyt stypendialny w Hochschule für Gestaltung Offenbach am Main, Niemcy.