Malarstwo i fotografia w Galerii

25.04.2023 r.

W Galerii Sztuki MOK zostały otwarte nowe wystawy: Halina Cholewka "Obrazy graficzne" oraz Łukasz Kuśnierz "Przez światło i czas".

Wystawy: Halina Cholewka, Łukasz Kuśnierz

14.04.2023 r.

Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie dwóch wystaw: malarstwa Haliny Cholewki oraz fotografii Łukasz Kuśnierza.

Wesołych Świąt

05.04.2023 r.

Wesołych, pogodnych Świąt Wielkiej Nocy życzą pracownicy Galerii Sztuki MOK w Dębicy

Malarstwo i rysunek w Galerii

22.03.2023 r.

Malarstwo Zofii Żmudy-Hendriks oraz prace uczestników pleneru rysunkowego z Czudca można od ubiegłego piatku oglądać w Galerii Sztuki MOK.

Wystawy: Zofia Żmuda-Hendriks, Czudrys 4

09.03.2023 r.

Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Zofii Żmudy-Hendriks pt. "Mój magiczny świat" oraz Poplenerowej Wystawy Rysunku "Czudrys 4".

Czterdziestu ośmiu twórców na Wystawie Środowiskowej

13.02.2023 r.

Rekordowa ilość autorów prezentuje swoją twórczość na otwartej w ubiegły piątek w Galerii Sztuki MOK Wystawie Środowiskowej.