Wystawa: Grzegorz Wnęk
Od 5 września w Galerii Sztuki MOK będzie można obejrzeć wystawę malarstwa Grzegorza Wnęka pt. "Fantomy, komety...". Wernisaż odbędzie się 12 września
Od 5 września w Galerii Sztuki MOK będzie można obejrzeć wystawę malarstwa Grzegorza Wnęka pt. "Fantomy, komety...". Wernisaż odbędzie się 12 września
Przedstawiamy ofertę edukacyjno-artystyczną Miejskiego Ośrodka Kultury na rok 2025/2026.
W ubiegły piątek w Galerii Sztuki MOK została otwarta wystawa Aliny Bloch i Agaty Czeremuszkin-Chrut pt. "Asocjacje".
Galeria Sztuki MOK zaprasza na wystawę prac Aliny Bloch i Agaty Czeremuszkin-Chrut pt. "Asocjacje". Wernisaż odbędzie się 11 czerwca o godz. 18.00.
Galeria Sztuki MOK zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjne warsztaty artystyczne.
W Galerii Sztuki MOK została otwarta wystawa prac absolwentów I LO im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy z okazji 125-lecia szkoły.