Czterdziestu ośmiu twórców na Wystawie Środowiskowej

13.02.2023 r.

Rekordowa ilość autorów prezentuje swoją twórczość na otwartej w ubiegły piątek w Galerii Sztuki MOK Wystawie Środowiskowej.

Wystawa Środowiskowa Dębica 2023

06.02.2023 r.

Galeria Sztuki MOK zaprasza na doroczną wystawę twórców związanych z naszym miastem. Wernisaż odbędzie się 10 lutego o godz.18.00.

Akcent w malarstwie

17.01.2023 r.

13 stycznia w Galerii Sztuki MOK otwarta została wystawa malarstwa Adama Faglio zatytułowana "Akcent".

Ferie z kulturą

09.01.2023 r.

Przedstawiamy ofertę edukacyjno-artystyczną Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy na czas zimowych ferii.

Wystawa: Adam Faglio

04.01.2023 r.

Galeria Sztuki MOK zaprasza na wystawę: Adam Faglio "Akcent" - malarstwo. Wernisaż odbędzie się 13 stycznia o godz.18.00.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

21.12.2022 r.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku składamy serdeczne życzenia