Wakacje ze sztuką

26.06.2023 r.

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży w Domu Kultury "Śnieżka" oraz Galerii Sztuki MOK.

Dębica i ziemia dębicka oczami artystów

21.06.2023 r.

W Muzeum Regionalnym w Dębicy nadal można podziwiać wystawę malarską pt. "HORYZONTY BLISKIE - Dębica i ziemia dębicka oczami artystów"

Czarno białe i kolorowe

19.06.2023 r.

W ubiegły piątek w Galerii Sztuki MOK została otwarta wystawa malarstwa i rysunku Ryszarda Kalamarza.

Wystawa: Ryszard Kalamarz

12.06.2023 r.

Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie wystawy Ryszarda Kalamarza pt. "Czarno białe i kolorowe". Wernisaż odbędzie się 16 czerwca o godz. 18.00.

Powidoki Cezarego Łutowicza

24.05.2023 r.

W Galerii Sztuki została otwarta wystawa Cezarego Łutowicza pt. "Powidoki 02". Autor prezentuje prace z pogranicza fotografii i grafiki komputerowej.

Wystawa: Cezary Łutowicz

12.05.2023 r.

Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Cezarego Łutowicza zatytułowanej "Powidoki 02". Wernisaż odbędzie się 19 maja o godz. 18.00