Finisaż wystawy Sonum

25.09.2023 r.

15 września w Galerii Sztuki MOK miał miejsce finisaż wystawy rzeźby i malarstwa pt. "Sonum".

Wystawa: Grażyna Jałowiec

22.09.2023 r.

Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie wystawy rysunku i malarstwa Grażyny Jałowiec pt. "...malarstwo - milcząca poezja".

Wystawa: Sonum

31.08.2023 r.

Od 1 do 23 września w Galerii Sztuki MOK można oglądać nową wystawę rysunku i rzeźby zatytułowaną "Sonum". Na finisaż wystawy zapraszamy 15 września

Oferta edukacyjna Miejskiego Ośrodka Kultury

22.08.2023 r.

Przedstawiamy ofertę edukacyjno-artystyczną Miejskiego Ośrodka Kultury na rok 2023/2024.

Trzynastu autorów w Galerii Sztuki

17.07.2023 r.

W Galerii Sztuki MOK została otwarta wystawa multidyscyplinarna Stowarzyszenia Artystycznego Hadron.

Wystawa: Stowarzyszenie Artystyczne Hadron

05.07.2023 r.

Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie wystawy multidyscyplinarnej Stowarzyszenia Artystycznego Hadron. Wernisaż odbędzie się 14 lipca o godz.18.00.