Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

21.12.2023 r.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku składamy serdeczne życzenia

Grafika, fotografia i multimedia w Galerii Sztuki

14.12.2023 r.

W ubiegły piatek w Galerii Sztuki MOK zostały otwarte wystawy Andrzeja Rułki i Tomáša Agata Błońskiego.

Wystawy: Andrzej Rułka, Tomáš Agat Błoński

01.12.2023 r.

Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie wystaw: Andrzej Rułka "Japończyk" - linoryt, Tomáš Agat Błoński "Bliskie Spotkania Dalekich Światów - Nowy

Przekraczać granice

27.10.2023 r.

Prace pięćdziesięciu sześciu artystów można zobaczyć na wystawie "Przekraczać granice", otwartej w ubiegły czwartek w Galerii Sztuki MOK.

Wystawa: "Przekraczać granice"

20.10.2023 r.

Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie wystawy "Przekraczać granice", inspirowanej życiem i twórczością Krzysztofa Pendereckiego.

Retrospektywna wystawa Grażyny Jałowiec

03.10.2023 r.

W Galerii Sztuki MOK została otwarta wystawa malarstwa i rysunku Grażyny Jałowiec pt. "...malarstwo - milcząca poezja".