Aukcja dla Marka

Data publikacji: 27.02.2024 r.

Galeria Sztuki MOK w Dębicy zaprasza wszystkich artystów do przekazania prac na licytację charytatywną, która odbędzie się w 7 marca o godz. 18.00.

Drodzy,

Współczucie ma kolor, fakturę i ciężar – instynktownie szukane przez nas – podczas tworzenia. Tworząc dla kogoś – zyskujemy coś znacznie więcej, a efekt prześciga nasze oczekiwania. Kolory wibrują właściwym odcieniem, światło jaśnieje z odpowiednim natężeniem.

Chcielibyśmy Was prosić o wsparcie dla naszego kolegi – Marka. Choroba, z którą możemy wspólnie się mierzyć nie zakradła się przecież tylko do jednego życia – ale do naszego.

Galeria Sztuki MOK w Dębicy zaprasza wszystkich artystów do przekazania prac na licytację charytatywną, która odbędzie się w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy przy ulicy Akademickiej 8, 7 marca 2024 roku o godzinie 18.00.

Prace na aukcję prosimy dostarczyć do siedziby galerii do 5 marca.

Wasz czas i energia twórcza umożliwią pozyskanie środków, które wykorzystamy w walce z nowotworem. Już teraz dziękujemy za zjednoczenie się we wspólnych zmaganiach.

Ryszard Kucab