Galeria Sztuki MOK zaprasza na wystawę: Anna Pazdalska - rzeźba, malarstwo, rysunek. Prace można oglądać do końca wakacji, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00, w sobotę w godzinach 10.00-14.00.

Anna  Pazdalska - absolwentka Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom w pracowni prof. Mariana Koniecznego. Członek ZPAP, TPSP Kraków, PSSM Częstochowa.
Zrealizowała pomnik Wincentego Witosa w Rakszawie. Brała udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych. Ostatnie wystawy indywidualne: Galeria Na Styku MOKSiR Chrzanów, Galeria Vauxhall Krzeszowice, Pałac Sztuki Kraków, Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu Miasteczko Galicyjskie, Galeria Elektrownia Czeladź, Szklana Galeria Zator, Galeria Pryzmat Kraków. Ostatnie wystawy zbiorowe: wystawy medalierskie Kraków, Legnica, Krzeszów, Częstochowa. Inne: Krakowskie Spotkania Artystyczne, Salon Bożonarodzeniowy Pałac Sztuki Kraków, Barcelona 2017 r. i 2018 r., Paryż 2019 r.

fot. Ryszard Kucab