Czterdziestu siedmiu autorów w Galerii Sztuki

Data publikacji: 13.02.2024 r.

Od ubiegłego piątku w Galerii Sztuki oglądać można Wystawę Środowiskową, prezentującą twórczość artystów związanych z Dębicą.

W tegorocznej wystawie wzięło udział niemal pięćdziesięciu autorów: Katarzyna Altman, Patrycja Barnaś, Artur Barwacz, Anna Bączek, Magdalena Bukowska, Maria Chęciek, Teresa Bednarczyk-Czech, Zbigniew Czech, Grażyna Oleksy-Duda, Piotr Fic, Dariusz Stanisław Grabowski, Zofia Żmuda-Hendriks, Grażyna Jałowiec, Mateusz Jałowiec, Wacław Jałowiec, Paulina Jantoń, Karolina Jirmann, Piotr Albert Koczaj, Stanisław Kopacz, Barbara Kozicka, Agnieszka Krawczyk, Łukasz Kruszyński, Iwona Kubarska, Ryszard Kucab, Klaudia Kuczek, Anna Leska, Marian Matłok, Pamela Mączyńska, Sławomir Micek, Piotr Nizioł, Agnieszka Osak, Dana Polniaszek, Iwona Poproch, Roman Przewoźnik, Anna Pyrchla, Jolanta Samborska, Grażyna Scarpone, Teresa Socha, Adam Sypel, Zofia Szczepanik, Ewa Olszko-Szpunar, Małgorzata Tylec, Aneta Urbanek, Piotr Wolf, Barbara Żubrowska, Elżbieta Zając, Daniel Zołotar.

Wernisaż był okazją do wręczenia medali Ars Longa Vita Brevis, przyznawanych osobom wspierającym działalność Galerii Sztuki MOK. W tym roku przyznano je Stanisławowi Leskiemu, prezesowi Gas Trading Podkarpackie, oraz Jarosławowi Zyburze, właścicielowi drukarni Zet.

Wystawę można oglądać do 9 marca w godzinach: poniedziałek-piątek: 09.00-17.00, sobota: 10.00-14.00.