Wacław Jałowiec należy do twórców, którzy od kilkudziesięciu lat aktywnie uczestniczą w życiu kulturalnym naszego miasta i regionu, wystawę podsumowującą jego dotychczasową działalność artystyczną można od ubiegłego piątku oglądać w Galerii Sztuki MOK.

Na ekspozycję, wypełniającą wszystkie sale wystawiennicze, złożyły się liczne obrazy, rysunki, fotografie, projekty graficzne i scenograficzne. Otwarciu wystawy towarzyszył koncert zespołu The Square, w składzie: Grażyna Scheffler - wokal, instrumenty perkusyjne, KlaHon - cajon, Władysław Strejczyk - gitara i skrzypce elektryczne, Jacek Gmerek - gitara akustyczna, harmonijka, wokal.

Prace można oglądać do 18 czerwca w godzinach pracy Galerii: od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 - 17.00, w sobotę w godzinach 10.00 - 14.00.

fot. Łukasz Pas