Galeria Sztuki MOK oraz autor zapraszają na otwarcie wystawy: Roman Przewoźnik "WYZ(n)WANIA" - malarstwo. Wernisaż odbędzie się 19 listopada o godz. 18.00.

Roman Przewoźnik
Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Rzeszowie, studia w Instytucie Wychowania Plastycznego Akademii Pedagogicznej w Krakowie, Publishing School na kierunku Poligrafia DTP w Krakowie. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, grafiką, projektowaniem graficznym, fotografią. Podejmuje zagadnienia z kręgu scenografii, architektury wnętrz, akcji plastycznych i parateatralnych. Swoją pasją dzieli się w pracy pedagogicznej z dziećmi i młodzieżą w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Dębicy. Laureat Wyróżnienia Specjalnego Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Rzeszowskiego w konkursie "Obraz, grafika, rysunek, rzeźba roku 2019/2020" w dziedzinie malarstwa.