39 autorów i tyle też różnych form artystycznej wypowiedzi. Otwarta w ubiegły piątek Wystawa Środowiskowa tradycyjnie podsumowuje ostatni rok twórczych działań artystów związanych z Dębicą, pokazuje bogactwo i różnorodność technik plastycznych oraz podejmowanych tematów. Prace można zobaczyć w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury przez najbliższe cztery tygodnie.

Autorzy: Artur Barwacz, Anna Bączek, Maria Chęciek, Teresa Bednarczyk-Czech, Zbigniew Czech, Grażyna Oleksy-Duda, Piotr Fic, Oktawia Furtak, Magdalena Gawron, Dariusz Stanisław Grabowski, Grażyna Jałowiec, Wacław Jałowiec, Jan Kaczmarski, Piotr Albert Koczaj, Stanisław Kopacz, Sylwia Natalia Kopeć, Barbara Kozicka, Kinga Kołodziej, Agnieszka Krawczyk, Mateusz Mikołaj Krasoń, Ryszard Kucab, Elżbieta Kurowska, Marian Matłok, Sławomir Micek, Piotr Nizioł, Natalia Rachwał, Anna Jando-Roztoczyńska, Ewa Nowak-Ryszkiewicz, Lucjan Orzech, Agnieszka Osak, Piotr Pochwat, Danuta Polniaszek, Roman Przewoźnik, Anna Pyrchla, Jolanta Samborska, Adam Sypel, Grzegorz Szlachta, Małgorzata Tylec, Aneta Urbanek.

Druk katalogu towarzyszącemu wystawie został sfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Dębicy.

fot. Łukasz Pas