Malarstwo, rzeźba, grafika, rysunek - Wystawa Środowiskowa Dębica 2021 inauguruje przypadające w tym roku obchody XXXV-lecia Galerii Sztuki MOK. Wystawę, na którą złożyły się prace 41 twórców związanych z naszym miastem, można obejrzeć do 19 marca, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00.

Autorzy: Anna Bączek, Magdalena Bukowska, Teresa Bednarczyk-Czech, Zbigniew Czech, Grażyna Oleksy-Duda, Arkadiusz Domaradzki, Piotr Fic, Magdalena Gawron, Dariusz Stanisław Grabowski, Grażyna Jałowiec, Mateusz Jałowiec, Wacław Jałowiec, Karolina Jirmann, Jan Kaczmarski, Piotr Albert Koczaj, Kinga Kołodziej, Stanisław Kopacz, Sylwia Natalia Kopeć, Oliwia Kornaś, Barbara Kozicka, Agnieszka Krawczyk, Mateusz Mikołaj Krasoń, Ryszard Kucab, Elżbieta Kurowska, Marian Matłok, Piotr Nizioł, Katarzyna Osak, Anna Pauwels, Piotr Pochwat, Danuta Polniaszek, Roman Przewoźnik, Anna Pyrchla, Natalia Rachwał, Jolanta Samborska, Grażyna Scarpone, Zuzanna Słotwińska, Adam Sypel, Grzegorz Szlachta, Marek Szymaszek, Małgorzata Tylec, Aneta Urbanek.

fot. Ryszard Kucab

KATALOG WYSTAWY