Galeria Sztuki MOK zaprasza na wystawę: Iwona Witka-Wawrzkiewicz - rysunek. Prace można zobaczyć do 21 listopada, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00, w sobotę w godzinach 10.00-14.00

Iwona Witka-Wawrzkiewicz

Studia w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa w Pracowni Malarstwa prof. Stanisława Rodzińskiego i w Pracowni Rysunku prof. Zbyluta Grzywacza. Uprawia twórczość w zakresie malarstwa i rysunku. Prace w zbiorach prywatnych w Polsce, Francji, Holandii, USA. Mieszka i pracuje w Krakowie.

1983 r. ukończenie PLSP Lublin
1988 r. dyplom z wyróżnieniem
1988 r. Kraków, udział w wystawie „Dyplom 88”
1988 r. Warszawa, udział w ogólnopolskiej wystawie młodej plastyki „Arsenał 88”