Jak co roku artyści związani z Dębicą prezentują swoje prace w Galerii Sztuki MOK. Na otwartej w ubiegły piątek Wystawie Środowiskowej zobaczyć można dzieła aż 44 autorów, co jest niewątpliwym rekordem w jej wieloletniej historii.

Uczestnicy wystawy: Anna Bączek, Magdalena Bukowska, Teresa Bednarczyk-Czech, Zbigniew Czech, Grażyna Oleksy-Duda, Piotr Fic, Magdalena Gawron, Dariusz Stanisław Grabowski, Urszula Iwańska, Grażyna Jałowiec, Mateusz Jałowiec, Wacław Jałowiec, Karolina Jirmann, Jan Kaczmarski, Piotr Albert Koczaj, Kinga Kołodziej, Stanisław Kopacz, Oliwia Kornaś, Barbara Kozicka, Grzegorz Kozioł, Agnieszka Krawczyk, Ryszard Kucab, Elżbieta Lech, Leche, Anna Leska, Bernadetta Mardeusz, Sylwia Kopeć-Matejek, Marian Matłok, Piotr Nizioł, Agnieszka Osak, Katarzyna Osak, Piotr Pochwat, Dana Polniaszek, Roman Przewoźnik, Grażyna Scarpone, Teresa Socha, Adam Sypel, Grzegorz Szlachta, Ewa Olszko-Szpunar, Marek Szymaszek Szaman, Małgorzata Tylec, Aneta Urbanek, Elżbieta Zając, Daniel Zołotar.

Wystawę oglądać można do 19 marca w godzinach pracy Galerii: poniedziałek - piątek: 09.00 – 17.00, sobota: 10.00 - 14.00.

fot. Łukasz Pas