Milena Pająk, uczestniczka zajęć Szkoły Rysunku w Galerii Sztuki MOK, otrzymała nagrodę w XXI Konkursie Plastycznym "Malujemy Pastelami" organizowanym przez Tarnobrzeski Dom Kultury. W wystawie pokonkursowej udział wzięli także: Maria Chęciek, Antonina Cioch, Bartłomiej Rokita i Natalia Łączak. To kolejny sukces naszych młodych artystów, od lat biorących udział w konkursach plastycznych, nagradzanych licznymi nagrodami i wyróżnieniami.

Patronat honorowy nad konkursem objęło Stowarzyszenie Pastelistów Polskich oraz Okręg Rzeszowski Związku Polskich Artystów Plastyków. Konkurs swoim zasięgiem obejmował trzy województwa: podkarpackie, świętokrzyskie i lubelskie. Zostało nadesłanych 261 prac w trzech kategoriach wiekowych. Jego założeniem była interpretacja tematu „Łąka” za pomocą techniki pastelowej.