Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie wystawy: Ewelina Lochman "Portrety liryczne" - malarstwo, rysunek, fotografia. Wernisaż odbędzie się 17 marca o godz.19. Wystawę będzie można zobaczyć do 16 kwietnia.

Ewelin Lochman pomimo że nie ukończyła żadnej uczelni plastycznej może pochwalić się dużym dorobkiem artystycznym, maluje, fotografuje, zajmuje się projektowaniem graficznym i aranżacją wnętrz.  Pierwszą wystawę indywidualną zorganizowała w 2002 roku i od tej pory stara się utrzymywać  stały kontakt z galeriami i miłośnikami sztuki zainteresowanymi jej twórczością. Człowiek i natura to tematy którym poświęca najwięcej uwagi. Swoje prace często  opatruje literackimi komentarzami, które stają się ich integralna częścią.

Z licznych podróży wraca z wieloma zdjęciami, które pokazuje na wystawach i publikuje w prasie, m.in. w  miesięczniku „Poznaj świat” i magazynie „Podróże”.

W grudniu  2016r.prezentowała fotografie na wystawie w  Filharmonii Rzeszowskiej podczas Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego.

Galeria zdjęć - Galeria